ZOOMAISTAS.LT
UAB "Zootaip"
Jankiškių g. 21, Vilnius

Tel.: +370 687 34 899

      

El.p.: projektai@zootaip.lt ; info@zootaip.lt 

Essential

 

Essential yra:

• Naujos kartos sausas maistas šunims ir katėms, pagrįstas BOF* principais;

• Pagamintas Jungtinėje Karalystėje tik iš vietinių Anglijos, Škotijos ir Velso žaliavų;

• Sudėtyje 60-80% aukščiausios kokybės mėsos arba žuvies ir jokių grūdų;

• Įperkama prabanga gyvūnų mylėtojams ir šeimininkams, kurių
augintinis yra tikrasis šeimos narys.
 
 
Kas yra BOF?

*BOF (Behavioural Optimizing Foods) yra elgesį optimizuojanti dieta. Esminis BOF principas yra atkartoti natūralią gyvūno dietą ir užtikrinti kuo stabilesnį cukraus lygį gyvūno organizme.
 
 
Šiame maiste esantis didelis kiekis šviežios mėsos stimuliuoja instinktus, o žema maisto gamybos temperatūra (88-90 C) užtikrina geriausią maistinę vertę. Sudėtyje esančios uogos, sėklos ir žolelės imituoja laukinėje gamtoje sumedžiojamo grobio skrandžio turinį, o optimalus granulių dydis užtikrina, kad maistas yra teisingai kramtomas prieš nuryjant. Viso to rezultatas stulbinantis – Essential vartojimas teigiamai veikia gyvūnų elgesį bei psichinę pusiausvyrą.Essential the Beginning
jauniems šuniukams

Begrūdis maistas su vištiena ir antiena, specialiai pritaikytas jauniems (nuo 3 savaičių iki 12 mėnesių amžiaus) šunims, kurių svoris užaugus neturėtų viršyti 15kg. Sudėties pagrindą sudaro vištiena, antiena, lašiša, upėtakis ir kiaušinis (70%).
Šį maistą užsakykite čia


jauniems didelių veislių šuniukams

Begrūdis maistas su vištiena ir antiena jauniems (iki 13-28 mėnesių amžiaus) didelių veislių šunims, kurių svoris užaugus turėtų viršyti 15kg. Sudėties pagrindą sudaro vištiena, antiena, lašiša, upėtakis ir kiaušinis (65%).
Šį maistą užsakykite čiasuaugusiems visų veislių šunims

Begrūdis maistas su vištiena ir antiena suaugusiems visų veislių šunims, sukurtas siekiant palaikyti normalų šuns aktyvumo lygį. Sudėties pagrindą sudaro vištiena, antiena, lašiša, upėtakis ir kiaušinis (65%).
Šį maistą užsakykite čiasuaugusiems visų veislių šunims

Begrūdis maistas su ėriena ir elniena suaugusiems visų veislių šunims, sukurtas siekiant palaikyti normalų šuns aktyvumo lygį. Sudėties pagrindą sudaro ėriena, elniena, antiena ir kiaušinis (60%).
Šį maistą užsakykite čiasuaugusiems visų veislių šunims

Begrūdis maistas su lašiša, upėtakiu, silke ir sezoninėmis žuvimis suaugusiems visų veislių šunims, sukurtas siekiant palaikyti sveiką šuns odą ir kailį. Sudėties pagrindą sudaro lašiša, upėtakis, silkė, sezoninė žuvis ir kiaušinis (60%).
Šį maistą užsakykite čiaitin fiziškai aktyviems šunims

Begrūdis maistas su vištiena ir antiena suaugusiems šunims, sukurtas siekiant palaikyti optimalų šuns svorį jam intensyviai sportuojant. Sudėties pagrindą sudaro vištiena, antiena, lašiša, upėtakis ir kiaušinis (70%).
Šį maistą užsakykite čiasuaugusiems serilizuotiems arba antsvorio turintiems šunims

Begrūdis maistas su vištiena ir antiena suaugusiems šunims, kurie yra kastruoti/sterilizuoti, turi viršsvorio arba yra linkę į nutukimą. Sudėties pagrindą sudaro vištiena, antiena, lašiša, upėtakis ir kiaušinis (65%).
Šį maistą užsakykite čiasenstantiems šunims

Begrūdis maistas su vištiena ir antiena vyresnio amžiaus (pragyvenusiems 2/3 vidutinės savo gyvenimo trukmės) šunims, sukurtas siekiant palaikyti aukštą gyvenimo kokybę. Sudėties pagrindą sudaro vištiena, antiena, lašiša, upėtakis ir kiaušinis (65%).
Šį maistą užsakykite čia
visų veislių ir amžiaus grupių katėms

Begrūdis maistas su vištiena ir antiena visų veislių įvairaus amžiaus katėms, sukurtas siekiant atkartoti natūralų laukinės katės racioną. Sudėties pagrindą sudaro šviežia ir džiovinta vištiena, antiena, lašiša, upėtakis ir kiaušinis (80%).
Šį maistą užsakykite čia
 
 

UAB "Zootaip" yra oficialus Essential Foods atstovas Lietuvoje. 
Essential Foods gamintojų puslapis: https://www.essentialfoodsgb.co.uk/


Pirkinių krepšelis
Prekių kiekis 0 vnt.
Bendra suma 0 Eur
Plačiau apie
Į viršų puslapių kurimas