ZOOMAISTAS.LT
UAB "Zootaip"
Eišiškių pl. 8, Vilnius

Tel.: +370 687 34 899

      

El.p.: info@zootaip.lt ; projektai@zootaip.lt

mac's soft

 

 

 

Mac's Soft - subalansuotas visavertis maistas šunims, gaminamas tik iš aukščiausios kokybės ingredientų ir žmonių vartojimui tinkamos mėsos (kurios šiame maiste 63% ir daugiau). Šis maistas yra pusiau drėgnas, todėl visuomet galite būti užtikrinti jo šviežumu, be to jis daug lengviau kramtomas ir puikiai tinka šunims su jautriomis dantenomis. Mac's Soft gamintojai į savo gaminamo maisto sudėtį nededa jokių nereikalingų natūralių ar dirbtinių priedų, tokių kaip soja, kvapo ar skonio stiprikliai, dažikliai, papildoma druska ar cukrus, gyvūninės kilmės miltai, todėl šis maistas puikiai tinka ir maistui jautriems ar alergiškiems šunims. Mac's Soft lengvai virškinamas, gerai įsisavinamas, užtikrina sveiką ir natūralią mitybą bei ilgą ir sveiką augintinio gyvenimą. 

 

 

 

 

Mac's Soft maistas pritaikytas šunims pagal jų veislę bei svorį. Kadangi maistas pusiau drėgnas, rekomenduojama maistą laikyti sandarioje talpoje su minimaliu sąlyčiu su oru. Siekiant užtikrinti maisto šviežumą didžiausia šio maisto pakuotė yra 5kg.

 

 

 

 

Maisto jauniems šuniukams pagrindą (ne mažiau 70%) sudaro vištiena ir žuvis. Vištienos baltymai reikalingi sveikam šuniukų augimui ir raumenų vystymuisi, žuvies baltymai ir omega riebiosios rūgštys lavina mąstymą, stiprina imunitetą, puoselėja odą ir kailį, o ryžiai suteikia šuniukams reikalingą lengvai pasisavinamos energijos kiekį. Rozmarinų ekstraktas ir vitaminas E yra natūralūs antioksidantai, jie palaiko gerą virškinimo sistemos veiklą ir padeda įsisavinti vitaminus, o jūros dumbliai skatina sveikos žarnyno mikrofloros susidarymą ir palaikymą. Džiovintos alaus mielės suteikia šuniukui mineralų, o becukrė cukraus runkelių masė turi daug tirpios ląstelienos. Yucca Shidigera augalų ekstraktas mažina nemalonų ekskrementų kvapą. 

 

 

 
 
Maisto su vištiena suaugusiems mažų ir vidutinių bei didelių veislių šunims sudėtis iš esmės nesiskiria, skiriasi tik granulių dydis. Vištiena, kurios šiame maiste ne mažiau 70%, yra puikaus skonio baltymų šaltinis, suteikiantis šuns organizmui energijos, aminorūgščių ir mineralų. Omega rūgštys padeda palaikyti gražų augintinio kailį ir sveiką odą, rozmarinai ir jūros dumbliai padeda įsisavinti šuniui reikalingus vitaminus ir mineralus bei palaiko gerą žarnyno mikroflorą. Becukriame cukrinių runkelių minkštime gausu ląstelienos, o Yucca Shidigera ekstraktas slopina ekskrementų kvapą.  
 
 
 
 
Kaip ir prieš tai aprašytas Mac's Soft su vištiena, Mac's Soft su ėriena taip pat pritaikytas suaugusiems įvairaus dydžio ir veislės šunims. Šiame maiste ėrienos ne mažiau 63%, ši mėsa - puikaus skonio aukštos kokybės baltymų šaltinis, ypač lengvai virškinamas ir prisotintas šunims reikalingų amino ir riebalų rūgščių, taip pat vitaminais ir mineralais, padedančiais palaikyti sveiką raumenų tonusą. Sudėtyje taip pat yra vištienos aliejų, kurie naudingi kaip riebalų rūgščių šaltinis. Žirniuose gausu skaidulų, kurios kartu su jūros dumbliuose randamais probiotikais užtikrina sveiką žarnyno funkciją. Dažniausiai žuvyje randamas omega riebalų rūgštis šiame maiste atstoja linų sėmenys, stimuliuojantys imuninę sistemą, užtikrinantys sveiką odą ir kailį. Sėmenyse taip pat gausu gyvybiškai svarbių vitaminų ir mineralų, tokių kaip kalcis bei fosforas. Šiame maiste yra ir antioksidantų, ląstelienos, bei ekskrementų kvapą slopinančio Yucca Shidigera augalų ekstrakto.
 
 
 
Visiškai begrūdžiame Mac's Soft maiste - ne mažiau 76% mėsos ir žuvies, iš kurių bent 40% vištienos, 30% antienos ir 6% žuvies. Vištienos ir antienos mėsa suteikia šuniui reikalingų baltymų kiekį bei yra lengvai virškinama ir pasisavinama, todėl puikiai tinka ir jautrų virškinimą turintiems šunims. Žuvis yra puikaus skonio Omega riebiųjų rūgščių šaltinis, stiprinantis imuninę sistemą bei palaikantis puikią odos ir kailio būklę. Kadangi maistas begrūdis, papildomą energijos kiekį suteikia sudėtyje esančios bulvės. Gliukozaminas, randamas jūros gėrybėse, yra svarbus kremzlinių audinių susidarymui ir sveikų sąnarių palaikymui, o alaus mielės suteikia šuniui B grupės vitaminų bei seleno ir kitų mineralų. Gerą virškinimą, žarnyno veiklą ir tuštinimąsi užtikrina cukrinių runkelių becukrė masė ir jūros dumblių miltai, palaikantys gerą žarnyno mikroflorą, bei celiuliozė, skatinanti žarnyno valymąsi ir tuštinimąsi, o Yucca Shidigera augalų ekstraktai sumažina ekskrementų kvapą. 
 
 
 
 

Visas mūsų Mac's Soft asortimentas

Mac's Soft pusiau drėgnas maistas pukiai dera su Mac's konservais šunims. Daugiau apie juos čia.


Pirkinių krepšelis
Prekių kiekis 0 vnt.
Bendra suma 0 Eur
Plačiau apie
Į viršų puslapių kurimas